ערעור פלילי בעבירות מס


הורשעת בעבירות מס או שנגזר עליך עונש חמור? זהו אינו סוף פסוק.

זכותך להגיש ערעור לבית המשפט שמעל בית המשפט אשר הרשיע אותך או גזר את דינך.

על הערעור להיות מוגש בתוך 45 ימים מיום מתן פסק הדין. ניתן לערער את ההרשעה, על העונש, או על שניהם יחד. לאחר הגשת הערעור, יקבע מועד לדיון בפני בית המשפט.

משרדנו מתמחה בהגשת ערעורים על פסקי דין מרשיעים בעבירות מס וכן ערעורים על חומרת העונש בעבירות מס. פעמים רבות מוטלים בעבירות מס עונשים כבדים של חודשי מאסר רבים, אשר בעזרת ערעור נכון ומנומק כראוי, ניתן להפחית אפילו עד כדי עונש של מאסר בעבודות שירות.

יש לזכור, כי ניתן לערער בזכות פעם אחת בלבד, ולכן יש להיוועץ בעורכי דין המומחים בהגשת ערעורים בעבירות מס ולהכין ערעור נכון ומנומק, אשר יסביר לבית המשפט שדן בערעור את הטעויות של בית המשפט שדן בתיק.

שאול-רן ושות' מדורג בין המשרדים המובילים בישראל בתחום דיני המס, עבירות המס ועבירות צווארון לבן (לפי דירוג BDI הבינלאומי).

  close button

  עו״ד אלעד רן

  השכלה

  תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
  לימודי ראיית חשבון (B.A), אוניברסיטת בר אילן.

  ביוגרפיה

  עורך דין אלעד רן מומחה בדיני מיסים ומשפט פלילי, בדגש על עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

  יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, בעברו תובע בפרקליטות מחוז מרכז וכן תובע ביחידת התביעות של משטרת ישראל. עורך דין אלעד רן עבד כעורך דין בפירמת רואי החשבון קסלמן וקסלמן (PWC) – במחלקת המיסים וכן, במשרד עורכי הדין אפרתי גלילי ושות׳.

  במהלך עבודתו למד לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן והינו בעל ידע וניסיון משפטי וחשבונאי כאחד.

  במהלך שנות עבודתו כעורך דין צבר ניסיון משפטי רב ומייצג, ביסודיות ובדיסקרטיות אנשי עסקים, אנשי ציבור, שרים, ראשי ערים, חברי כנסת, עובדי מדינה ועורכי דין בפני בתי המשפט ובפני טריבונאלים מנהליים ומשמעתיים. בכולם, תוך הקפדה על ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ותוך מלחמה עיקשת על זכויות לקוחותיו. במהלך שנותיו, ייצג עו״ד אלעד רן בתיקים אשר זכו לסיקור תקשורתי נרחב, ביניהם תיק ״4000״ וכן תיקי דגל נוספים.

  עו״ד אלעד רן מכהן כחבר בועדות השונות בלשכת עורכי הדין:
  חבר ועדת איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל.
  חבר הפורום הפלילי בלשכת עורכי הדין בישראל.

  עורך דין אלעד רן מרצה בדיני מיסים ובתחומי המשפט הפלילי, בפורומים שונים, בפני עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס.

  תחומי עיסוק ראשיים

  מיסים
  עבירות צווארון לבן
  ליטיגציה פלילית
  ליטיגציה אזרחית

  פרטי קשר