גילוי מרצון


על מנת לעודד נישומים, עוסקים וחברות, אשר ביצעו עבירות על חוקי המס, לתקן את הדיווחים לרשות המיסים ולשלם מס אמת על הכנסותיהם, מתחייבת רשות המיסים כי אדם אשר יעמוד בהוראות נוהל גילוי מרצון יקבל חסינות מפני העמדה לדין פלילי.

על המגלה לפנות לרשות המיסים עם בקשה לגילוי מרצון על הכנסות בלתי מדווחות, יחד עם כל המידע הרלוונטי לגילוי. במידה והבקשה לגילוי מרצון תאושר – יופנה המגלה לפקיד השומה הרלוונטי להסדרת תשלום המס.

משרדנו מלווה נישומים החל משלב הגשת הבקשה לגילוי מרצון, דרך ניהול דיונים עם פקיד השומה במטרה להפחית את חבות המס, ועד חתימת הסכם השומה וקבלת חסינות מפני העמדה לדין פלילי.

ניתן לערוך גילוי מרצון בגין הכנסות בלתי מדווחות בארץ, חשבונות בנק נסתרים בחו"ל, נכסים בחו"ל או בארץ אשר נרכשו בעזרת הכנסות בלתי מדווחות ועוד.

שאול-רן ושות' מהמשרדים המובילים בישראל בתחום דיני המס לפי דירוג BDI הבינלאומי.

  close button

  עו״ד אלעד רן

  השכלה

  תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
  לימודי ראיית חשבון (B.A), אוניברסיטת בר אילן.

  ביוגרפיה

  עורך דין אלעד רן מומחה בדיני מיסים ומשפט פלילי, בדגש על עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

  יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, בעברו תובע בפרקליטות מחוז מרכז וכן תובע ביחידת התביעות של משטרת ישראל. עורך דין אלעד רן עבד כעורך דין בפירמת רואי החשבון קסלמן וקסלמן (PWC) – במחלקת המיסים וכן, במשרד עורכי הדין אפרתי גלילי ושות׳.

  במהלך עבודתו למד לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן והינו בעל ידע וניסיון משפטי וחשבונאי כאחד.

  במהלך שנות עבודתו כעורך דין צבר ניסיון משפטי רב ומייצג, ביסודיות ובדיסקרטיות אנשי עסקים, אנשי ציבור, שרים, ראשי ערים, חברי כנסת, עובדי מדינה ועורכי דין בפני בתי המשפט ובפני טריבונאלים מנהליים ומשמעתיים. בכולם, תוך הקפדה על ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ותוך מלחמה עיקשת על זכויות לקוחותיו. במהלך שנותיו, ייצג עו״ד אלעד רן בתיקים אשר זכו לסיקור תקשורתי נרחב, ביניהם תיק ״4000״ וכן תיקי דגל נוספים.

  עו״ד אלעד רן מכהן כחבר בועדות השונות בלשכת עורכי הדין:
  חבר ועדת איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל.
  חבר הפורום הפלילי בלשכת עורכי הדין בישראל.

  עורך דין אלעד רן מרצה בדיני מיסים ובתחומי המשפט הפלילי, בפורומים שונים, בפני עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס.

  תחומי עיסוק ראשיים

  מיסים
  עבירות צווארון לבן
  ליטיגציה פלילית
  ליטיגציה אזרחית

  פרטי קשר