מיסוי בינלאומי


חוקי המס בכל מדינה בעולם הינם סבוכים ודורשים מומחיות ספציפית בדיני המס של אותה מדינה מסוימת. סוגיות המס הבינלאומיות הן מורכבות, ודורשות הבנה ומומחיות שאחרת עלולות להיגרם "תאונות מס".

אנשי עסקים וחברות אשר מבקשים לפעול בחו"ל, לפעמים גם באמצעות סחר באינטרנט בלבד, נדרשים להתייעץ עם מומחי מיסוי בינלאומי, תוך בחירה נכונה של המדינה שבה מבקשים לפעול, סוגיות של אמנות למניעת כפל מס, סוגיות של שיעור מס חברות, בחינת מיקום תושבות החברה ומבנה האחזקות שלה ועוד.

ישנן מדינות אשר מבקשות לעודד השקעות של כספים בינלאומיים מתוכן ולכן מפחיתות את נטל מס החברות, בעוד במדינות אחרות מס החברות הוא גבוה.

עורך דין מומחה במיסוי בינלאומי ידע להמליץ ללקוח היכן המקום הנכון ביותר לנהל את עסקי החברה, בהתאם לנתונים ולמקרה הפרטני, תוך כדי תכנון מס מיטבי אשר יכול להביא לחיסכון של מיליוני שקלים.

  close button

  עו״ד אלעד רן

  השכלה

  תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
  לימודי ראיית חשבון (B.A), אוניברסיטת בר אילן.

  ביוגרפיה

  עורך דין אלעד רן מומחה בדיני מיסים ומשפט פלילי, בדגש על עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

  יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, בעברו תובע בפרקליטות מחוז מרכז וכן תובע ביחידת התביעות של משטרת ישראל. עורך דין אלעד רן עבד כעורך דין בפירמת רואי החשבון קסלמן וקסלמן (PWC) – במחלקת המיסים וכן, במשרד עורכי הדין אפרתי גלילי ושות׳.

  במהלך עבודתו למד לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן והינו בעל ידע וניסיון משפטי וחשבונאי כאחד.

  במהלך שנות עבודתו כעורך דין צבר ניסיון משפטי רב ומייצג, ביסודיות ובדיסקרטיות אנשי עסקים, אנשי ציבור, שרים, ראשי ערים, חברי כנסת, עובדי מדינה ועורכי דין בפני בתי המשפט ובפני טריבונאלים מנהליים ומשמעתיים. בכולם, תוך הקפדה על ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ותוך מלחמה עיקשת על זכויות לקוחותיו. במהלך שנותיו, ייצג עו״ד אלעד רן בתיקים אשר זכו לסיקור תקשורתי נרחב, ביניהם תיק ״4000״ וכן תיקי דגל נוספים.

  עו״ד אלעד רן מכהן כחבר בועדות השונות בלשכת עורכי הדין:
  חבר ועדת איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל.
  חבר הפורום הפלילי בלשכת עורכי הדין בישראל.

  עורך דין אלעד רן מרצה בדיני מיסים ובתחומי המשפט הפלילי, בפורומים שונים, בפני עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס.

  תחומי עיסוק ראשיים

  מיסים
  עבירות צווארון לבן
  ליטיגציה פלילית
  ליטיגציה אזרחית

  פרטי קשר