חוות דעת משפטית במיסים


במשרדנו עורכי דין, יוצאי הפרקליטות ורשות המיסים המתמחים בדיני המס על כל היבטיהם. לפיכך, אנו מעניקים חוות דעת משפטיות לגבי סוגיות רבות ומגוונות בתחומי מס הכנסה, מס ערך מוסף, מכס, מיסוי בינלאומי, תכנוני מס, דחיית מס, מיסוי פלילי ועוד.

היכרותנו את דיני המס הן מנקודט מבטה של רשות המיסים והן מנקודת מבטו של עורך דין המייצג נישומים, מובילה לייצוג מחושב, אחראי ויצירתי שמוביל לתוצאות מרשימות ויוצאות דופן בתחום המס.

מכאן, כי בטרם עשיית מהלך עסקי, כגון: רכישת נכס, מכירת נכס, פתיחת מיזם עסקי בארץ או בחו"ל או כל מהלך עסקי אחר, ראוי לקבל חוות דעת משפטית לעניין השלכות המיסוי של פעולה כזו, בבחינת “BETTER SAFE THAN SORRY”.

משרדנו מתמחה במתן חוות דעת משפטית מקצועית, המתבססת על העובדות כפי שהוצגו על-ידי הלקוח, על מנת להביא להקטנת חבות המס של הלקוח באופן מיטיבי, הכל בהתאם לחוקי המס השונים ולפסיקת בתי המשפט.

  close button

  עו״ד אלעד רן

  השכלה

  תואר ראשון במשפטים (.LL.B)
  לימודי ראיית חשבון (B.A), אוניברסיטת בר אילן.

  ביוגרפיה

  עורך דין אלעד רן מומחה בדיני מיסים ומשפט פלילי, בדגש על עבירות צווארון לבן ופשיעה כלכלית.

  יוצא רשויות התביעה של מדינת ישראל, בעברו תובע בפרקליטות מחוז מרכז וכן תובע ביחידת התביעות של משטרת ישראל. עורך דין אלעד רן עבד כעורך דין בפירמת רואי החשבון קסלמן וקסלמן (PWC) – במחלקת המיסים וכן, במשרד עורכי הדין אפרתי גלילי ושות׳.

  במהלך עבודתו למד לימודי ראיית חשבון באוניברסיטת בר אילן והינו בעל ידע וניסיון משפטי וחשבונאי כאחד.

  במהלך שנות עבודתו כעורך דין צבר ניסיון משפטי רב ומייצג, ביסודיות ובדיסקרטיות אנשי עסקים, אנשי ציבור, שרים, ראשי ערים, חברי כנסת, עובדי מדינה ועורכי דין בפני בתי המשפט ובפני טריבונאלים מנהליים ומשמעתיים. בכולם, תוך הקפדה על ייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר ותוך מלחמה עיקשת על זכויות לקוחותיו. במהלך שנותיו, ייצג עו״ד אלעד רן בתיקים אשר זכו לסיקור תקשורתי נרחב, ביניהם תיק ״4000״ וכן תיקי דגל נוספים.

  עו״ד אלעד רן מכהן כחבר בועדות השונות בלשכת עורכי הדין:
  חבר ועדת איסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל.
  חבר הפורום הפלילי בלשכת עורכי הדין בישראל.

  עורך דין אלעד רן מרצה בדיני מיסים ובתחומי המשפט הפלילי, בפורומים שונים, בפני עורכי דין, רואי חשבון ויועצי מס.

  תחומי עיסוק ראשיים

  מיסים
  עבירות צווארון לבן
  ליטיגציה פלילית
  ליטיגציה אזרחית

  פרטי קשר